www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
До уваги підприємств та підприємців району!
Версія для друку Написати листа

Софіівська РДА інформує про те, що Рада голів державних адміністрацій (далі – РГДА), в рамках договорів про співпрацю з Асоціацією учасників ринку бездротових мереж передачі даних (Wireless Ukraine) та оператором ринку ІТ-послуг компанією IJI IT GROUP, з серпня 2015 року відкриває постійно діюче представництво у Чикаго, США.
Чикаго – третє за чисельністю населення місто США, другий по значенню фінансовий центр країни і великий транспортний вузол Північної Америки. Його вважають економічною, промисловою, транспортною і культурною столицею Середнього Заходу. Протягом року у місті відбувається понад 500 різноманітних торгівельних шоу, виставок, ярмарок, конференцій, круглих столів тощо. У Чикаго розташована Чикагська товарна біржа. Чикаго – місто-побратим Києва, а також має потужну і впливову українську діаспору.
Найближчим часом планується відкриття постійно діючих представництв РГДА у Роттердамі (Голландія), Софії (Болгарія), Любляні (Словенія), Лімі (Перу), Тегерані (Іран), Ханої (В’єтнам), Тель-Авіві (Ізраїль).
Від співпраці з постійно діючим представництвом РГДА у США місцеві державні адміністрації та підприємства України отримають певні переваги. Зокрема, започаткування нових відносин державного та приватного партнерства; розширення зовнішньоекономічної діяльності; вихід на нові ринки збуту; рекламу свого потенціалу та пропозицій на ринку Сполучених Штатів; отримання нових замовлень та замовників; залучення інвестицій до свого регіону (району), підприємства; отримання фінансової підтримки для своїх проектів через систему бізнес-інкубаторів у США та інших фінансових інституцій; суттєву економію обігових коштів підприємств регіону (району) на рекламу, відрядження, просування інформації про товари та послуги; можливість представити регіон (район), підприємство на галузевих торгівельних шоу, конференціях, круглих столах тощо без відриву від виробництва (через представників постійно діючого представництва); можливість пошуку та проведення попередніх переговорів з потенційними партнерами, замовниками (через представників постійно діючого представництва); можливість отримати достовірну інформацію про майбутнього партнера по бізнесу (через представників постійно діючого представництва); стимулювання виробництва місцевих товаровиробників; створення нових робочих місць; можливість покращити соціальну інфраструктуру регіону (району); а також встановлення культурних та освітніх зв’язків з регіонами Сполучених Штатів.
В рамках співпраці з постійно діючим представництвом РГДА у США підприємства нашої країни можуть отримати ряд додаткових послуг. А це і управлінський консалтинг підприємства від провідних фахівців ринку США; і консультації з відкриття філій у США; і оцінка потенціалу галузевого ринку США; і оцінка ринкової вартості бізнесу у США; маркетингові послуги; інвестиційний банкінг та багато іншого.
Отож ті підприємства та підприємці Любомльського району, яких зацікавила інформація про діяльність представництва РГДА у Сполучених Штатах, можуть звертатись за додатковою інформацією про умови співпраці до:
      1. Ради голів державних адміністрацій
Адреса: м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-а/303
Тел. +38(044)469-14-15, +38(050)469-14-45
E-mail: inbox@glavrada.org
http://www.glavrada.org;
      1. Асоціації учасників ринку бездротових мереж передачі даних
Адреса: Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 902
Тел. +38(067)506-22-27
E-mail: director@wirelessua.com
http:// www.wirelessua.com;
      1. IJI IT GROUP
Адреса: м. Київ, вул. Оранжерейна, 3, оф. 218
Тел. +38(044)360-62-161, +38(093)986-84-02
E-mail: inbox@iji.com.ua
http://www.iji.com.ua

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор