www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Мітинг з нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні 1941-1945 років
Версія для друку Написати листа

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша в історії нашого народу — Велика Вітчизняна війна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. Тому щороку в цей День ми згадуємо… згадуємо про тих, хто першим прийняв на себе страшний удар, чиї життя були покалічені та зруйновані, хто так і не повернувся з тієї війни. Вони були звичайними людьми, схожими на нас, з тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох із них були діти. І вони теж, як і ми, хотіли жити в мирі та злагоді ...

22 червня 2015 року в Софіївському районі відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня скорботи, на якому вшанували пам'ять жертв війни в Україні 1941-1945 років. У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Кисіль Алла Володимирівна, голова районної ради Шевцова Надія Дмитрівна, заступник Софіївського селищного голови Березній Костянтин Іванович, член Софіївської районної ради ветеранів Куксенко Володимир Денисович та керівники разом з делегаціями колективів підприємств, установ та організацій району.
До присутніх звернулась голова районної державної адміністрації Кисіль Алла Володимирівна. В своєму виступі вона провела паралелі між подіями, що відбувались на нашій землі понад сім десятиріч тому та нинішніми, відмітивши, що, на жаль, людство не робить правильних висновків з пережитих трагедій. Пам'ять усіх хто загинув в ім’я миру та спокою на Україні, присутні вшанували хвилиною мовчання. Також на мітингу виступили голова районної ради, заступник селищного голови та член районної ради ветеранів.
Колона учасників мітингу пройшла алеєю Слави до пам’ятника загиблим воїнам, де офіційні особи району та всі охочі поклали до його підніжжя квіти та вінки.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор