www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
30 червня 2015 року голова Софіївської райдержадміністрації Кисіль Алла Володимирівна провела виїзний прийом громадян у Новоолексіївській сільській раді
Версія для друку Написати листа
На зустріч прийшли 23 мешканці села: депутати районної та сільської рад, лідери громадської думки, а також люди, яким не байдужа доля села. Багато нагальних проблем було піднято та обговорено під час зустрічі: транспортне сполучення з іншими селами, підвіз учнів старших класів до Марʼївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у наступному навчальному році, виділення додаткових коштів на харчування вихованців Марʼївського дошкільного навчального закладу тощо.

Алла Володимирівна повідомила, що проведено тендер на закупівлю пального і з нового навчального року підвіз учнів здійснюватиметься регулярно. Щодо харчування вихованців Марʼївського ДНЗ, то проблему буде вирішено за рахунок перевиконання бюджету сільської ради за I півріччя 2015 року. Також під час зустрічі провідні спеціалісти різних відділів райдержадміністрації відповідали на запитання громадян. Так, заступник начальника відділу соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Кравчун Л.А. надала роз’яснення щодо порядку надання пільг окремим категоріям населення, а начальник відділу Держземагенства у Софіївському районі Мацак В.А. проінформував мешканців про порядок укладання договорів оренди на землю, розʼяснив права орендодавців, обовʼязки орендарів та умови розірвання договорів достроково. Лучинець А.І., в.о. начальника управління Пенсійного фонду України в Софіївському районі, виступила перед населенням з інформацією щодо змін у пенсійному законодавстві (пенсійний вік, трудовий стаж, мінімальний розмір пенсії тощо).
Особливу увагу Алла Володимирівна приділила питанню сплати податків, адже вони складають велику частину бюджету району і неможливо вирішувати питання виділення додаткових коштів, фінансування проектів, якщо до бюджету не надходитимуть кошти і від населення.
В результаті проведення виїзного прийому мешканці сільської ради отримали вичерпні відповіді та рекомендації щодо порушених питань. Алла Володимирівна взяла під особистий контроль та дала доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор