www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
ДО УВАГИ керівників територіальних органів державної влади та органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області!
Версія для друку Написати листа
Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Згідно з ч. 1 ст. 5 Закону України від 16 вересня 2014 року № 1682-VII «Про очищення влади», органом, уповноваженим на забезпечення проведення перевірки, передбаченої цим Законом, є Міністерство юстиції України.

Організація проведення перевірки осіб покладається на керівника органу державної влади або органу місцевого самоврядування, до повноважень якого належить звільнення з посади особи, стосовно якої здійснюється перевірка. Інформація про початок проходження перевірки особою та копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом) розміщуються протягом трьох днів після одержання заяви на офіційному веб-сайті органу, до повноважень якого належить звільнення з посади особи, стосовно якої здійснюється перевірка (ч. ч. 4, 9 ст. 5 Закону України «Про очищення влади»). Порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563. Керівник органу державної влади або місцевого самоврядування відповідно до частини четвертої статті 5 Закону України «Про очищення влади» визначає дату початку проведення перевірки у відповідному органі з урахуванням строків, установлених зазначеним законом, та необхідності завершення проведення перевірки в межах строків, установлених цим планом. У п. 17 вказаного порядку закріплено, що керівник органу державної влади або місцевого самоврядування не пізніш як на третій день після надходження заяви щодо незастосування до особи, яка підлягає перевірці, заборон, передбачених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону, одночасно надсилає органам, що проводять перевірку достовірності відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону, перелік яких затверджений Кабінетом Міністрів України (далі - органи перевірки), відповідно до компетенції запити про проведення перевірки за формою згідно з додатком 3 щодо особи, яка підлягає перевірці, до яких додається копія заяви зазначеної особи, засвідчена відповідальним структурним підрозділом.

Територіальні органи державної влади та органи місцевого самоврядування Дніпропетровської області повинні подавати інформацію, передбачену п.п. 21,29,37,44 Порядку, щодо осіб, стосовно яких проводиться перевірка, до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області надаються витяги та інформаційні довідки з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади».

Працівником, відповідальним за ведення Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», є головний спеціаліст управління кадрової роботи та державної служби Петровський Сергій Миколайович, контактний телефон (0562) 47-09-73.

УВАГА!!! Керівник органу державної влади або місцевого самоврядування в день надіслання запитів органам перевірки надсилає до Головного управління повідомлення про початок проходження перевірки особою за формою згідно з додатком 4 в паперовій та електронній формі (скановану копію у форматі pdf та відповідну інформацію у форматі Microsoft Word). Вказане повідомлення необхідно надсилати на офіційну електронну адресу відділу кадрової роботи та державної служби, а саме: kadry@dp.minjust.gov.ua.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор