www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
У Дніпропетровську пройде XIV чемпіонат Європи з плавання серед поліцейських
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровську з 10 по 14 вересня на базі спортивного комплексу «Метеор» відбудеться XIV чемпіонат Європи з плавання серед поліцейських. У ньому візьмуть участь 136 учасників з 16 країн світу. Про це стало відомо під час наради щодо підготовки і проведення чемпіонату, яку за дорученням губернатора Дмитра Колєснікова провів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Анатолій Крупський.

«Проведення цього чемпіонату – це подія європейського рівня, тому для Дніпропетровщини це одночасно і честь, і велика відповідальність. Вже маючи хорошу матеріально-технічну базу, ми ставимося до підготовки змагань зі всією відповідальністю, починаючи з прийому гостей та закінчуючи урочистою церемонією закриття чемпіонату, - зазначив Анатолій Крупський. - Проведення такого заходу на високому рівні сприятиме підвищенню міжнародного іміджу не тільки нашого регіону, а й всієї України».
У XIV чемпіонаті Європи з плавання серед поліцейських братимуть участь команди з Австрії, Чехії, Данії, Естонії, Франції, Німеччини, Угорщини, Ірландії, Італії, Нідерландів, Норвегії, Румунії, Росії, Туреччини, Великої Британії та України. Загалом очікується 136 учасників та 24 тренери. Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 11 вересня.
Для того, щоб гості змагань почувалися в обласному центрі комфортно, кожну команду та делегацією буде супроводжувати волонтер, що володіє англійською мовою або мовою країни-учасника. Для цього 60 студентів вже розпочали додаткові заняття з англійської мови у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.
Переможці та призери змагань в командному та естафетному заліках будуть нагороджені кубками, оздобленими ручним розписом петриківських майстрів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор