www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 19 серпня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Жительку села Сергіївка Софіївського району привітали зі 100-річним ювілеєм
Версія для друку Написати листа
Керівництво району завжди спрямовує свою діяльність на поліпшення умов життя людей поважного віку, засвідчує свою повагу до них та нагадує про те, що соціальний захист є найважливішим пріоритетом в роботі органів виконавчої влади.

19 березня 2019 року зустріла свій 100 - річний ювілей жителька села Сергіївка Яцковська Євдокія Михайлівна. В цей день Євдокія Михайлівна зустрічатиме багато гостей, які приходитимуть до її оселі, щоб привітати з визначною датою.

Не оминула увагою поважну ювілярку і районна влада - від імені голови Софіївської райдержадміністрації Кисіль Алли Володимирівни привітати з днем народження одну з старійшин Софіївщини завітали заступник голови райдержадміністрації Березній Костянтин Іванович та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Хисна Наталія Анатоліївна. Вони уклінно подякували Євдокії Михайлівні за багаторічну сумлінну працю, побажали всіх життєвих щедрот, наснаги, сил, миру та щастя у родині.

Прожиті роки Євдокії Михайлівни можуть слугувати прикладом жертовного служіння дітям та своїй землі. Все своє життя Євдокія Михайлівна присвятила роботі з дітьми, працювала вчителем в Сергіївці. Переживши за сто років життя безліч подій, витримавши удари долі, сьогодні Євдокія Михайлівна – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, сміється, з гумором розповідає історії з життя.

Хочеться ще раз привітати цю чарівну і мудру жінку з її ювілеєм та побажати міцного здоров’я, родинного затишку, радості й добра. Нехай Господь благословить великими милостями і дарує ще многих і благих літ.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор