Софіївський район
www.sofiiv-rn.dp.gov.ua


На Дніпропетровщині після капітального ремонту відкрито дільничний пункт міліції. Він буде забезпечувати охорону правопорядку на ж/м Сокіл-1 та Сокіл-2, де проживають 17,5 тисяч громадян. Дільничний пункт відкрито у рамках губернаторської програми щодо профілактики правопорушень «Безпечне місто».

На Дніпропетровщині відроджується мережа дільничних пунктів міліції. Так, лише за І півріччя 2013 року в м. Дніпропетровську повністю відремонтовано дільничні пункти міліції по вул. Героїв Сталінграду, 105 (Бабушкінський район), вул. Татарській, 44-д (Красногвардійський район), пр. Петровського, 36 (Ленінський район).
Також вирішується питання щодо проведення ремонтних робіт по вул. Баженова, 1-б (сел. Мирне), вул. Комунарівська, 264 (Ленінський район), та по вул. 20-річчя Перемоги (Самарський район). Проводяться ремонтні роботи по пр. Кірова, 18 та вул. Донецьке шосе, 114.
«Дільничний інспектор є найближчою до людей ланкою правоохоронної системи, який знає територію, жителів та може вчасно й оперативно протидіяти небезпеці, вести профілактичну роботу. Відродження мережі дільничних пунктів міліції дозволить створити міцну та ефективну систему охорони правопорядку та попередження злочинності в регіоні. Можливість звернення до дільничного інспектора міліції, вирішення існуючих проблем на місцевому рівні є запорукою довіри до роботи правоохоронних органів», - підкреслив керівник регіону Дмитро Колєсніков.
Матеріально-технічне забезпечення правоохоронних органів області грає ключову роль для забезпечення правопорядку в регіоні, дотримання прав, свобод і законних інтересів громадян, боротьби зі злочинністю. Сучасні кабінети та дільничні пункти міліції, обладнані необхідною оргтехнікою, дозволять підвищити умови праці дільничних інспекторів, а отже - і якість роботи працівників правоохоронних органів.
Модернізації матеріально-технічної бази територіальних підрозділів МВС у Дніпропетровській області приділяється особлива увага. Зокрема, в рамках соціального партнерства обласної влади та регіонального бізнесу в області реалізується проект «Безпечне місто». Так, у рамках цього проекту правоохоронним органам передано 115 автомобілів (2010 р. – 33, 2011 р. – 55, 2012 р. – 27) та 3 патрульні катери.
Усі зазначені автомобілі було обладнано супутниковою системою GPS-навігації, планшетними комп’ютерами, спеціальними світловими та гучномовними пристроями, радіостанціями, кольорографічним позначенням.
Крім того в області реалізується пілотний проект з упровадження автоматизованої системи «Служба 102», яка дозволяє нарядам міліції приїжджати на місце злочину протягом 5-15 хвилин.
У чергових частинах підрозділів встановлено обладнання та програмне забезпечення, яке дозволяє відслідковувати місцезнаходження нарядів на маршрутах несення служби, підвищити оперативність реагування на правопорушення.
Поетапно впроваджується комплексна система відеоспостереження за громадськими місцями з одночасним записом інформації на магнітні носії.
Такі системи використовуються у Дніпропетровську (14 відеокамер), Кривому Розі (18), Дніпродзержинську (2), Павлограді (1), Тернівці (5), смт. Магдалинівці (3), Царичанці (7) та у селищі Кіровське Дніпропетровського району (3). Загальна кількість камер, що використовується для візуального контролю за станом правопорядку на вулицях та інших місцях масового перебування громадян в області, складає 95 одиниць.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю