www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Дніпропетровські спортсмени вибороли срібну та трибронзові медалі на ХІІ-му Європейському юнацькому олімпійському фестивалі
Версія для друку Написати листа
Спортсмени Дніпропетровщини стали срібними та бронзовими призерами ХІІ-го Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Загалом Дніпропетровщину на Фестивалі представляли 8 спортсменів, які змагалися у трьох видах спорту: плавання, боротьба дзюдо та легка атлетика. Про це повідомили у Департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Цьогорічний Європейський юнацький олімпійський фестиваль проходив з 13 по 20 липня в місті Утрехт (Нідерланди). За результатами змагань, українські спортсмени вибороли 14 нагород – 6 срібних та 8 бронзових.
Серед призерів фестивалю два представника Дніпропетровської області. Це учні вищого училища фізичної культури - Тетяна Кудако, яка отримала срібну медаль на дистанції 200 м. брас та бронзову медаль за третє місце у складі команди змішаної комбінованої естафети 4х100 м., та Дмитро Прожога, якій став бронзовим призером у складі команди змішаної комбінованої естафети 4х100 м. та в комбінованій естафеті 4х100м.Тренером цих спортсменів є заслужений тренер України з плавання Костянтин Карташов.
Губернатор Дніпропетровщини Дмитро Колєсніков привітав призерів ХІІ-го Європейського юнацького олімпійського фестивалю.
«Спортивні здобутки Дніпропетровщини є важливим внеском у формування позитивного іміджу не лише нашого регіону, а й всієї країни», - наголосив губернатор.
Керівник області також зазначив, що на Дніпропетровщині реалізуються програми розвитку спорту та фізичної культури, пропаганди здорового способу життя, створюються сприятливі умови для якісної підготовки дніпропетровських спортсменів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор