Софіївський район
www.sofiiv-rn.dp.gov.ua


На Дніпропетровщині реалізується програма керівника регіону Дмитра Колесчнікова «Міцне здоров’я – успішне життя». Одна з його складових це футбольний турнір на «Кубок Губернатора». В його рамках вже відбулось 55 матчів. Середня відвідуваність складає 400 чоловік на кожній грі. На сьогодні матчі турніру відвідали 22 000 вболівальників.

З 15 червня 2013 року на Дніпропетровщині проходять футбольні матчі на «Кубок Губернатора». Змагаються між собою кращі аматорські команди міст та районів Дніпропетровської області.
Турнір проводиться за ініціативи голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова та за підтримки голови Федерації футболу Дніпропетровської області Андрія Павелка.
«Такий масштабний турнір серед аматорських команд з футболу в області проводиться вперше. Ініціатива керівника регіону Дмитра Колєснікова організувати турнір на «Кубок Губернатора» дозволить популяризувати футбол та залучити до занять спортом молодь у кожному куточку нашої області. Це один з найкращих шляхів пропаганди здорового способу життя серед жителів нашого регіону», - підкреслив директор департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Олександр Пшеничников.
Загалом у футбольних матчах візьмуть участь 37 команд, а це більше 700 спортсменів учасників. Всі учасники розділені на попередньому етапі на 6 груп за географічним принципом.
На груповому етапі команди зіграють між собою у 6-ти підгрупах у два кола. По дві кращі команди кожної групи виходять до наступного раунду, де до них приєднаються команди, що зайняли треті місця з найкращими показниками. Стадії 1/8, 1/4 і півфінали пройдуть з двох ігор - вдома і на виїзді. Фінальний поєдинок буде складатися з однієї зустрічі. У загальній сумі в турнірі пройде 201 зустріч. Відвідати кожен тур планують близько 3-5 тисяч глядачів.
З 09 липня о 20.00 транслюється на «Першому Державному» телеканалі телепередача «Футбол Дніпропетровщини», яка висвітлює проведення та перебіг подій «Кубку Губернатора Дніпропетровської області по футболу 2013 року».
Турнірне становище команд після 5-ти турів та результати 5-го туру можна побачити на сайті Відкрита влада за адресою - http://www.openpower.dp.gov.ua/ODA/OpenPower.html#chap=sitezen&sub=byCategory&cat=16&res=C17F6BDF68A6AB6DC2257BAA0043BB0C

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю