www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Дмитро Колєсніков закликав підприємців області використовувати потужні інструменти державної підтримки інвестицій
Версія для друку Написати листа
Стратегічний курс Президента України та Уряду України – на створення максимально сприятливих умов для інвестицій в реальний сектор економіки. Вже сьогодні підприємці можуть скористатися потужними інструментами державної підтримки інвестицій, які дозволять зробити проект, що здійснюється у пріоритетній галузі економіки, прибутковим і привабливим для інвестора. Про це голова обласної державної адміністрації Дмитро Колєсніков заявив під час наради за участю підприємців Дніпропетровщини.

«Сьогодні держава змінює сам підхід до стимулювання інвестиційної діяльності. Від підтримки «в цілому», ми переходимо до підтримки перспективних проектів. Вже сьогодні кожен підприємець, що інвестує у пріоритетні галузі економіки, може отримати державну підтримку», - підкреслив керівник регіону.

Дмитро Колєсніков нагадав, що, згідно з Законом України «Про стимулювання інвестиційної діяльності», протягом 10 років інвестор такого проекту отримує часткове звільнення від сплати податку на прибуток (до 2017 року ставка податку складатиме 0%, з 2017 по 2022 - 8%; з 2023 - 16%). Інвестор також отримує право на прискорену амортизацію окремих видів основних фондів та звільняється від мита і отримує можливість відстрочки оплати податку на додану вартість при імпорті обладнання та комплектуючих необхідних для реалізації проекту. Цей закон вступив в силу 1 січня цього року, і наразі повністю відпрацьований механізм його реалізації – розроблені необхідні нормативні документи, форми інвестиційних пропозицій, прописаний алгоритм підготовки, перевірки та погодження необхідних документів.

«Держава пропонує підприємцям не декларативну підтримку, а реальну, відчутну допомогу. Порахуйте уважно, і ви переконаєтеся: ви зможете повернути вкладені інвестиції тільки за рахунок преференцій, що надаються державою. Все, що заробите - це ваша прибуток», - наголосив Дмитро Колєсніков. - Але є одна найважливіша умова: створення нових робочих місць. Ця умова є ключовою, вона повинна дотримуватись неухильно».

Губернатор також нагадав про прийняття «Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 рр», яка має на меті прискорення економічного зростання, модернізацію реального сектору національної економіки та підвищення частки вироблених товарів з високою доданою вартістю, розвиток інфраструктури та модернізація житлово-комунального господарства.
Одним з перших кроків дії програми стало прийняття Кабінетом Міністрів України постанови № 404 від 3 червня 2013 року, згідно з якою в Державному бюджеті України передбачені кошти для реалізації самоокупних проектів під державні гарантії. Програма також передбачає передбачає створення ряду фінансових інструментів, покликаних забезпечити реальний сектор економіки довгостроковими і дешевими кредитами, без яких неможливо оновлення основних фондів підприємств.
Реалізація нового підходу до стимулювання інвестиційної діяльності дозволить Україні зробити ривок у напрямі побудови в Україні інноваційної моделі економіки, що є одним з ключових завдань Президента України.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор