Софіївський район
www.sofiiv-rn.dp.gov.ua


Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області оголошено конкурс на службу в поліції для зайняття 115 вакантних посад середнього та молодшого складу поліції по територіальних підрозділах поліції Дніпропетровської області. Зокрема чекаємо претендентів на посади оперуповноважених кримінальної поліції, слідчих та їх помічників, інспекторів з ювенальної превенції, дільничних офіцерів поліції, поліцейських поліції особливого призначення, секторів реагування патрульної поліції, конвойної служби, з обліку та збереження речових доказів і озброєння.

Бажаючі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:

    · громадянство України;

    · вік від 18 років;

    · вільне володіння українською мовою;

    · повна загальна середня освіта (для молодшого складу поліції), вища освіта (для середнього складу поліції) та вища юридична освіта для кандидатів на посади слідчих;

    · відсутність офіцерського військового чи спеціального звання (для посад молодшого складу поліції).


Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за адресою: м. Дніпро, вул. Троїцька, 20а та триватиме у період з25 січня по 18 лютого цього року.
Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.
Усвоючергудержавагарантуєполіцейським: стабільнузаробітнуплату (від 10 000 грн.), соціальнезабезпеченнязгіднодіючогозаконодавства, отриманняжитлаулізинг, компенсаціюзаорендужитла, професійнупідготовкузаміжнароднимистандартами, можливістьпідвищитиосвітнійступіньвищоїосвітиузакладахвищоїосвітизіспецифічнимиумоваминавчання, якіздійснюютьпідготовкуполіцейських, перспективукар’єрногоросту.
Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на веб-сайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.
За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами +3 8 (050) 696-29-16, +3 8 (097) 203-76-29, (056) 756-52-47 або на електронну адресу sovpap_ukz@dp.npu.gov.ua.

СОВПАП УКЗ ГУНП в Дніпропетровській області