www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Наталія Королевська: Роботодавці в гірничо-металургійному комплексі взяли на себе додаткові соціальні зобов'язання
Версія для друку Написати листа
Завдяки пропозиціям Мінсоцполітики до Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів і підприємствами гірничо-металургійного комплексу роботодавці взяли на себе додаткові соціальні зобов'язання. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час робочого візиту до Дніпропетровська.

"Міністерство соціальної політики брало участь у підготовці Меморандуму про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів і підприємствами гірничо-металургійного комплексу. Взаєморозуміння було знайдено, і роботодавці взяли на себе зобов'язання сприяти збереженню та створенню нових робочих місць, забезпечувати соціальний захист людей на неповній зайнятості, а також не допускати простроченої заборгованості по зарплатах та обов'язкових платежів до соціальних фондів та інші", - зазначила Наталія Королевська.

За словами Міністра, за останні роки в країнах ЄС попит на продукцію металургії знизився на 27% порівняно з докризовими показниками. Це вже призвело до звільнення 10% європейських металургів. На окремих підприємствах в Італії скорочення досягають 25%.

"В Україні нам вдалося уникнути масових звільнень в галузі. Ми ведемо постійну роботу з керівництвом металургійного комплексу, з Міністерством промислової політики для того щоб не допустити скорочень. Особливу роль відіграють і нові підходи в роботі Служби зайнятості. Я постійно говорю керівникам - ваше місце не в гарному кабінеті, а на підприємстві, де готується звільнення. Ми повинні зробити все, щоб зберегти робочі місця, і Закон «Про зайнятість» дає в цьому плані додаткові можливості", - підкреслила Міністр.

Також, за словами Наталії Королевської, металургійні підприємства повинні бути образом соціально відповідального бізнесу - не тільки у високих стандартах соціального захисту працівників галузі, але й у дотриманні екологічних норм, створенні комфорту в тих містах, де вони знаходяться.

"Впровадження сьогодні екологічних програм і модернізація виробництва - одне з головних завдань ГМК. Буквально за останні кілька місяців були відкриті нові очисні споруди, агломераційні комплекси - в Єнакієвому, Алчевську, Запоріжжі. Сподіваюся, що і в інших містах ГМК буде активно модернізуватися. У тому числі завдяки цьому ми зможемо домогтися дієвого соціального захисту металургів ", - резюмувала Міністр.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор