www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 6 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Реалізація Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки спрямована на модернізацію державного управління
Версія для друку Написати листа
01 лютого 2012 року Указом Президента України схвалено Стратегію державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки, яка спрямована на забезпечення всіх сфер життєдіяльності держави кваліфікованими кадрами, необхідними для реалізації національних інтересів у контексті розвитку України як демократичної, соціальної держави з розвиненою ринковою економікою.

Стратегія державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки реалізується в три етапи.Перший етап розрахований на період 2012 – 2013 роки,другий – на
2014 – 2016 роки, третій – 2017 – 2020 роки.
Перший етап, який добігає кінця, передбачав розроблення та прийняття державної цільової програми щодо формування та реалізації державної кадрової політики, необхідних нормативно-правових актів для забезпечення реалізації Стратегії,створення профілів професійної компетентності посад державної служби, посилення державного контролю за дотриманням стандартів щодо охорони та умов праці, створення Президентського кадрового резерву “Нова еліта нації”.
Другий етап (2014 – 2016 роки) втілення Стратегії державної кадрової політики передбачає розроблення та затвердження регіональних і галузевих програм реалізації державної кадрової політики, впровадження електронного урядування, удосконалення системи профорієнтаційної роботи.
На виконання доручення голови облдержадміністрації Колєснікова Д.В. структурними підрозділами облдержадміністрації підготовлені пропозиції до проекту Плану заходів щодо реалізації у 2014 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки для інформування Національного агентства України з питань державної служби.

13 травня 2013 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Про затвердження Державної цільової програми розвитку державної служби на період до 2016 року”, яка спрямована на удосконалення системи управління людськими ресурсами на державній службі.
Прогнозований обсяг фінансових ресурсів на 2013 – 2016 роки для реалізації завдань Державної цільової програми становить 35868,4 тис. грн,з них за рахунок коштів державного бюджету – 23 927,9 тис. грн, міжнародної технічної допомоги – 11 940,5 тис. грн.
Завдяки реалізації Державної цільової програми у діяльність органів виконавчої влади буде впроваджено систему управління людськими ресурсами, яка передбачатиме заходи щодо забезпечення органу висококваліфікованими кадрами з урахуванням вимог до рівня знань, умінь та навичок на кожній посаді, підвищення рівня професійної компетентності.
Також буде створено систему моніторингу реалізації державної кадрової політики в органах виконавчої влади, що є одним із завдань Стратегії державної кадрової політики.
Виконання завдань, передбачених Державною цільовою програмою щодо створення ефективної системи управління персоналом на державній службі, стануть передумовою для подальшого здійснення заходів, спрямованих на модернізацію державного управління на основі демократичних цінностей і принципів ефективного урядування.

За інформацією управління персоналу апарату облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор