Софіївський район
www.sofiiv-rn.dp.gov.ua


Сьогодні, 06 лютого, відбулося засідання Ради регіонального розвитку Софіївського району.

Відкриваючи засідання голова райдержадміністрації – голова Ради А.В.Кисіль в черговий раз зазначила, що Указом Президента України від 06 грудня 2018 року № 412 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації» Петро Порошенко зобов’язав органи місцевого самоврядування розробити і затвердити плани перспективного розвитку відповідних територій на 2019-2021роки, обговорити і затвердити їх.
«На сьогодні першочерговим завданням влади є донесення інформації про найбільш важливі програми розвитку жителям району. Це необхідно для того, щоб почути пропозиції та максимально врахувати думку кожного, адже тільки за участю та за підтримки громадськості можна ефективно впроваджувати всі ініціативи. Найважливішою задачею для України є формування свідомого патріотичного, заможного громадянина – платника податків, що зміг би своєю власною працею інвестувати розвиток держави, гордитися своєю країною та вміти захистити її», -наголосила в своєму виступі Алла Кисіль.
З цією метою в районі було сформовано графік проведення таких зустрічей із громадами населених пунктів району. Протягом грудня 2018 року та січня 2019 року в територіальних громадах, на підприємствах, в установах району, на виконкомах, галузевих нарадах, сходах сіл, батьківських зборах проводилось інформування населення про досягнення за 2015-2018 роки та обговорення Плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки.
За результатами обговорень до проекту Плану перспективного розвитку, презентованого на першому засіданні Ради регіонального розвитку Софіївського району, додатково включено ще 12 проектів, які покращать рівень комфортного проживання в районі.
Голова районної ради Шевцова Н.Д. внесла пропозицію проводити розширені засідання Ради за участю активів об'єднаних територіальних громад, представників старостинських округів для забезпечення більш широкого інформування населення району.
На засіданні Ради регіонального розвитку було затверджено План перспективного розвитку Софіївського району на 2019-2021 роки з урахуванням пропозицій мешканців району, внесених під час громадських обговорень.