www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
День пам'яті Героїв Небесної Сотні
Версія для друку Написати листа
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні, який відзначається згідно Указу Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» на знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Всі вони - сильні, свідомі, освічені люди, представники різних професій, справжні патріоти своєї держави. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя.
Всіх їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній країні. Але проти цього бажання пішов супротив діючої на той час влади та розстріл демократично налаштованої молоді, патріотів України. Вони гинули, та не здавались.
Ця дата назавжди закарбується у серцях українців нестерпним болем, що з року в рік нагадуватиме сумний 2014 рік, такому злочину не існує терміну давності та прощення.
Сьогодні ми прагнемо й надалі розбудовувати власну країну, яка, пройшовши крізь полум'я воєн та інші лихоліття, вибрала шлях своєї віри, єднання, миру, демократії.
Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні та всіх загиблих героїв – захисників України, щиро бажаю всім українцям сили духу, витримки і мужності в боротьбі за краще майбутнє своєї країни, своїх дітей і онуків.
Це наш обов'язок перед майбутніми поколіннями, перед пам'яттю загиблих співвітчизників.
Герої не вмирають!


З повагою
Голова райдержадміністрації А.В. КИСІЛЬ


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор