www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Відбулося громадське обговорення Плану перспективного розвитку Софіївського району на 2019-2021 роки з членами асоціації фермерів Софіївського району.
Версія для друку Написати листа
18 січня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося громадське обговорення Плану перспективного розвитку Софіївського району на 2019-2021 роки з членами асоціації фермерів Софіївського району.

До відома сільськогосподарських товаровиробників доведено інформацію про досягнення Софіївського району за 2014-2018 роки. Із застосуванням мультимедійних засобів продемонстровано найзначніші проекти, завершені у 2015-2018 роках та перспективи і значимі проекти розвитку Софіївського району в 2019-2021 роках.

Голова райдержадміністрації Кисіль А.В. висловила подяку платникам податків району за участь у формуванні бюджету району, області, держави.

Завдяки активній підтримці районом процесів децентралізації, створення нової української школи, розвитку духовності, фізичної культури та спорту, реформи сільської медицини, ініційованих Президентом України Петром Порошенком та за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації на чолі з Валентином Резніченком, Дніпропетровської обласної ради на чолі з Глібом Пригуновим та за участі депутата обласної ради Козака Юрія Івановича вдалося досягнути значних позитивних змін в районі.

План перспективного розвитку Софіївського району на 2019-2021 роки було схвалено зібранням фермерів та приватних землевласників на чолі з головою асоціації фермерів району Кравченком В.І..

Запрошуємо всіх жителів району до подальшого обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор