www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
За півроку на Дніпропетровщині загальне виробництво сільськогосподарської продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року зросло більше ніж на 23%
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині у січні-червні 2013 року обсяг виробництва продукції сільського господарства порівняно з січнем-червнем 2012 року зріс на 23,3%. Виробництво на сільськогосподарських підприємствах збільшилося на 26,4%, у господарствах населення – на 18,6%. Про це повідомили удепартаменті агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації.

«Дніпропетровщина має на меті стати провідним агропромисловим центром України та систематично працює у цьому напрямку. Мизміцнюєморослинництво, створюємо вертикально-інтегровані тваринницькікомплекси, використовуємо сучасніметоди веденнясільськогогосподарства», - сказав голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.
За словами керівника області, Дніпропетровщина має потужний потенціал.Площа сільськогосподарськихземельу Дніпропетровськійобласті складає2 млн. 500тис.га, з яких 2млн. 100тис.га-рілля, що становить 7% від усієїрілліУкраїни.
Основуагропромисловогокомплексуобласті складаютьпонад 5 тисячгосподарстврізнихформвласності. Питомавага валовоїпродукції, яких складаєбільше 6%вУкраїні.
Щорічнов областівиробляється близько3 млнтоннзерновихкультур, близько 1млнтоннтехнічнихкультур, більше 680тистонн овочів, близько 500тистонн картоплі, близько291 тистоннм'яса, 343 тистоннмолокаі більше 1млрдштукяєць.
Керівник області додав, що у 2012 роців аграрнийсекторобласті булоінвестованоблизько 65млн. дол.США, цього року планується- 100млн. дол.США.
«Дніпропетровщина не тільки підтримує стабільність на ринку харчових продуктів, а й, збільшуючи виробництво, має можливість поставляти їх іншим регіонам та навіть країнам. Наприклад, соняшник область експортує до країн Європи», - підкреслив Дмитро Колєсніков.
Керівник регіону також додав: «Як наголошує Президент України Віктор Федорович Янукович, саме сільське господарство є запорукою стабільності цін на продукти харчування та впевненості людей у майбутньому. Тому голова держави визначає всебічну підтримку сільського господарства, розвиток аграрної інфраструктури та соціальної сфери села пріоритетом для держави».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор