www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 6 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
На Дніпропетровщині оздоровлено вже близько 150 тисяч школярів
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині у дитячих таборах оздоровлено вже близько 150 тисяч школярів. Це складає 63 % від запланованої кількості. З них 56 тисяч дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. Про це повідомив губернатор Дмитро Колєсніков під час засідання колегії облдержадміністрації, що відбулася у м. Орджонікідзе.

«Завдяки комплексу заходів та програмі активного відпочинку кількість оздоровлених дітей зростає. З цією метою фінансування оздоровчої кампанії 2013 року з обласного бюджету збільшено на 40 %. Наш президент Віктор Федорович Янукович наголошує, що дитина повинна не тільки відпочити, а й оздоровитись. Зокрема, повинно бути забезпечено відпочинок для дітей з обмеженими можливостями», – зазначив Дмитро Колєсніков
Заголом в області працює 946 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, в яких оздоровлюється та відпочиває майже 100 тис дітей. Зокрема, 25 позаміських дитячих закладів, в яких оздоровлюється майже 8 тис дітей, 921 дитячий заклад з денним перебуванням, в яких відпочивають 91 тис дітей. За межами області працює 29 закладів, в яких оздоровлюється 19,5 тис дітей, у тому числі 1100 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Для обдарованих дітей у регіоні організовано діяльність різнопрофільних літніх шкіл з різними напрямками: еколого-натуралістичний, туристсько-краєзнавчий, науково-технічний, науково-дослідний і кіномистецтво.
Нагадуємо, що в рамках програми «Міцне здоров’я – успішне життя», у липні у чотирьох містах області – Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Нікополі та Новомосковську розпочали роботу Школи плавання, в яких діти зможуть безкоштовно, під наглядом професійних тренерів, навчитися триматися на воді та плавати.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор