www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
З 1 липня 2013 року набув чинності Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсій”
Версія для друку Написати листа
Зміни стосуються осіб, які перебувають у відпустці по вагітності та пологах і отримують допомогу по вагітності та пологах. Відтепер такі особи будуть застрахованими особами, отже ця відпустка буде зараховуватися до страхового стажу при призначенні пенсії. Діти, які досягли 18-річного віку (якщо вони навчаються на денній формі навчання), з 1 липня поточного року зможуть отримувати пенсію в разі втрати годувальника в періоди перерви в навчанні, але за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців.

    Також віднині набирає чинності змінений механізм щорічного перерахунку призначених пенсій з 1 березня кожного року. Порядок проведення такого перерахунку, як і раніше буде визначатися в межах бюджету Пенсійного фонду за рішенням Кабінету Міністрів України. Щороку починаючи з 1 березня поточного року у разі, якщо середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за минулий рік зросла, здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій із застосуванням заробітної плати, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію, підвищеної на коефіцієнт, який відповідає не менш як 20 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, порівняно з попереднім роком, але не менше зростання рівня інфляції (індексу споживчих цін) за минулий рік.
    Законом пенсіонеру надана можливість при визначенні зарплати для обчислення пенсії з періоду, за який враховується заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії, в першу чергу, виключити періоди одержання допомоги по безробіттю (за ці періоди враховується мінімальна зарплата) незалежно від їх періодичності.
    Удосконалено механізм визначення середньомісячного коефіцієнта зарплати особи у разі, коли є неповний місяць страхового стажу (місяці, в яких заробіток менше мінімальної заробітної плати).
За інформацією департаменту соціального захисту населення
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор