www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 26 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Про відновлення роботи мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги
Версія для друку Написати листа

В рамках роботи оперативного «антирейдерського» штабу Головним територіальним управлінням юстиції у Дніпропетровській області створені мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги. У зв’язку з цим, спільно з представниками системи безоплатної вторинної правової допомоги затверджено графік їх роботи, який включає виїзди «мобільних груп» в усі райони області, зокрема, для проведення робочих зустрічей з аграріями, державними реєстраторами і представниками ОТГ, а також виїзних консультувань громадян.

Відповідно до доручення Міністерства юстиції України від 03.07.2018 № 50/19.2.2/32-18 управлінням юстиції розроблено новий графік роботи мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги на липень – серпень 2018 року.

Згідно з новим графіком проведення робочої зустрічі з представниками оперативного «антирейдерського» штабу в смт.Софіївка відбудеться 08 серпня 2018 року.

Детальна інформація стосовно часу та місця проведення заходу буде повідомлена додатково.

Питання, які цікавлять громадян та юридичних осіб надавати в Софіївське бюро правової допомоги за адресою : смт. Софіївка, вул. Карпенка, буд.20, кімната 7. Телефони для довідок: 2-89-18, 0974958316.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор