www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
ЗАХОДИ НА ЗАХИСТ АГРАРІЇВ
Версія для друку Написати листа
В умовах діяльності сільськогосподарських підприємств всіх форм власності останніми роками, в період збирання вирощених сільськогосподарських культур, відмічалися випадки бандитських нападів, рейдерських захоплень агропідприємств та безпосередньо вирощеного урожаю.
   Відмічалися такі випадки і на території Софіївського району.
   За ініціативою голови райдержадміністрації Кисіль А.В., асоціації фермерів та приватних землевласників району (Кравченко В.І.), за підтримки та співучасті Софіївського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції у 2017 та поточному році було проведено ряд заходів за участі широкого кола керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, приватних підприємців, приватних землевласників, приватних охоронних структур.
   Проведені заходи дають певний позитивний результат в частині профілактики неправомірних посягань на майно сільськогосподарських товаровиробників, захист їх прав та законних інтересів.
   На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 69 та з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав, задля упередження спроб протиправних посягань на землю та врожай, 25.05.2018 в рамках роботи Регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, в залі засідання Софіївської райдержадміністрації за погодженням та безпосередньою участю Голови райдержадміністрації відбулася зустріч членів оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя на території Дніпропетровської області з представниками аграрного бізнесу всіх форм власності.
   В ході проведеного заходу було обговорено ряд питань правочину та проінформовано керівників, фахівців сільськогосподарських підприємств, приватних землевласників по активізації роботи регіональної міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств, шляхів оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок, обєктів інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства».
   З метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників та землекористувачів щодо способів захисту їх майнових прав, задля упередження спроб протиправних посягань на землю та вирощений врожай дорученням першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Кужмана О.М. було затверджено склад оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя на території Дніпропетровської області до якого увійшли представники Дніпропетровської облдержадміністрації, Головного територіального управління юстиції, прокуратури, управлінь СБУ та Національної поліції області, Держгеокадастру та АПК Дніпропетровщини.
   Для оперативного реагування на спроби рейдерських захоплень функціонують лінії екстренної служби органів Національної поліції України за номером «102». Також діє централізована «гаряча лінія» оперативного штабу Дніпропетровської області:
Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області
(056) 713-46-90
Дудін Тимофій Миколайович – заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації+380675618745
Приходько Володимир Олександрович – заступник начальника відділу масових та охоронних заходів Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області+ 380955451668
Софіївський район(05650) 2-89-18
   Недопущення своєрідного протистояння між власниками та користувачами землі через невдоволення орендними відносинами, асоціація фермерів, відділ агропромислового, економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації надають значну і повсякденну увагу стану укладення договорів та розрахунків за землю.
   То ж, за оперативними даними, цього року належним чином узаконено користування майже 8404 паями, орендна плата за котрі до кінця року сягне у грошовому виразі понад 74,3 мільйона гривень.
   В ці дні господарства району поступово включаються у кампанію по збору урожаю 2018 року. З нарощуванням темпів збиральних робіт паралельно проводитимуться розрахунки за орендовані землі з їх власниками.
   Сподіваємося, що проведені заходи сприятимуть убезпеченню аграріїв від кримінальних посягань зловмисників, не допустять погіршення соціальної ситуації в районі і всіляко сприятимуть економічному розвитку нашого регіону.
   Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор