www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 14 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
На Дніпропетровщині заробітна плата працівників Синельниківського центру первинної медичної допомоги сягає майже 8 тис грн
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині середня заробітна плата лікарів первинної ланки становить 3,5-4 тис грн (з урахуванням обсягів виконаної роботи). Так, зарплата деяких працівників Синельниківського центру первинної медико-санітарної допомоги сягає навіть 8 тис грн. Про це повідомила головний лікар медзакладу Олена Сачко.

«На Дніпропетровщині завдяки модернізації охорони здоров’я суттєво розширені можливості для надання якісної медичної допомоги. Закуповується нове обладнання та автотранспорт, проводяться ремонти лікарень, а медики отримують підвищені заробітні плати, – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Гінзбург. – Все це мотивує медиків до роботи та підвищує рівень їх життя, незалежно від того, де вони мешкають – у селі чи в місті».
Як повідомила головний лікар Синельниківського центру первинної меддопомоги, заробітна плата деяких працівників їхнього центру з урахуванням стажу, категорії та надбавок за обсяги виконаної роботи сягає майже 8 тис грн.
Також вона додала, що наразі в регіоні впроваджуються й новітні стандарти в лікуванні пацієнтів. Тому створення комфортних умов у медзакладі відіграють тут ключову роль.
«У 2012 році ми отримали 5 нових автомобілів і тепер усі амбулаторії нашого центру забезпечені автотранспортом. Це означає, що лікар може швидко дістатися до пацієнта, оглянути його, надати необхідну допомогу та при необхідності доставити на подальші обстеження до лікарні, – говорить Олена Сачко. – До того ж, ми стовідсотково забезпечені медикаментами».
Зазначимо, що протягом останніх двох років для центрів первинної меддопомоги Дніпропетровщини було придбано 389 автомобілів та близько 10 тис одиниць обладнання.
Синельниківський центр первинної медико-санітарної допомоги обслуговує близько 68 тис жителів району. До його складу входять 17 амбулаторій сімейної медицини та 27 фельдшерсько-акушерських пунктів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор