www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 13 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
З 2015 року підприємці Дніпропетровщини заробили в Prozorro понад 115 млрд грн - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
З 2015 року підприємці Дніпропетровської області заробили в Prozorro понад 115 млрд грн. За словами голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка, нині в електронній системі держзакупівель працюють більше 15 тис бізнесменів регіону.

«Завдяки Prozorro підприємці області мають вільний доступ до участі у тендерах та чесні правила гри. Виграє і регіон: чим більше контрактів укладають бізнесмени, тим більше податків іде до бюджету. А це - нові надходження для розвитку інфраструктури Дніпропетровщини», - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

За словами очільника області, підприємці Дніпропетровщини співпрацювали із замовниками по всій Україні. Найчастіше продавали продукти харчування. Надавали послуги з ремонту і технічного обслуговування.

«З кожним роком все більше бізнесменів приєднуються до «Prozorro». Сервіс зводить на «ні» корупційні ризики. Він доступний для всіх підприємців, у тому числі і малого та середнього бізнесу. Саме такими, прозорими та відкритими, мають бути публічні закупівлі. Це тверда позиція Президента України Петра Порошенка», - додав Валентин Резніченко.

У 2018 році підприємці з Дніпропетровщини виграли в Prozorro 86,3 тис торгів.


З 2015 року підприємці Дніпропетровщини заробили в Prozorro понад 115 млрд грн - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTU7LO0.png