www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Чорнобиль, якого не можна забути
Версія для друку Написати листа

Минуло 33 роки з дня трагедії на Чорнобильській електростанції, яка нанесла непоправної шкоди здоров’ю людей, економіці і довкіллю. Подвиг простих людей, ризикуючих власним життям і здоров’ям, врятував нас від подальшого поширення радіації та зменшив масштаби трагедії не лише для України, а й для всього світу. Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
Свій внесок для подолання наслідків техногенно-екологічної катастрофи зробили і жителі Софіївського району, які з перших днів знаходились в центрі подій. На превеликий жаль, багатьох ліквідаторів аварії немає серед живих. Лише протягом 2018 року пішло з життя 6 осіб.
На даний час в районі мешкає 97 осіб, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, 16 вдів учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та 22 дитини, потерпілих від аварії.
Усі громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, відповідно до встановлених категорій мають право на пільги та компенсації.
У 2018 р. нараховано громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи компенсацію на продукти харчування в сумі 2411,1 тис. грн., за 1 квартал 2019 року - 63,2 тис. грн.. Нараховано та виплачено щорічну допомогу на оздоровлення - на суму 9435,00 тис грн. за 1 квартал 2019 року – 9,0 тис. грн.. Нараховано кошти за додаткову відпустку в сумі 6660,61 грн. Оздоровлено за санаторно - курортними путівками у 2018 році 2 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.
Оздоровлено в дитячих таборах 2 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися. Ми у невідплатному боргу перед Вами.
Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС! Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років!


Голова РДА А. КИСІЛЬ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор