www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 13 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Оновлена обласна дитяча поліклініка у Дніпрі за два роки прийняла майже 200 тис пацієнтів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Оновлена будівля обласної дитячої поліклініки у Дніпрі – головна прикраса цілого комплексу медзакладів на вулиці Космічна. Сучасна клініка із модерновим дизайном, оснащена новітнім обладнанням. Все – завдяки реконструкції, яку провела Дніпропетровська облдержадміністрація. За два роки фахівці поліклініки прийняли майже 200 тис маленьких пацієнтів з усієї області. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Після реконструкції обласна дитяча поліклініка у Дніпрі відповідає міжнародним стандартам у медицині. На початку 2017-го її відкрив Президент України Петро Порошенко. Він дав високу оцінку і новому обладнанню, і інноваційним технологіям. За два роки заклад вже прийняв майже 200 тис маленьких пацієнтів», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У поліклініці – 42 кабінети. Вони розташовані на трьох поверхах. Прийом ведуть 36 фахівців різних педіатричних профілів. Отримати консультацію можна з будь-якої дитячої хвороби.

«До наших фахівців приїжджають з усієї області, – сказав директор обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик. – У разі необхідності проводимо діагностику та лікування у клініці».

На четвертому поверсі поліклініки – надсучасне неонатальне відділення реанімації. Там – перша в Україні незалежна система живлення. Світло не буде вимкнено за будь-яких обставин. Це життєво важливо для новонароджених, які дихають за допомогою спеціальних пристроїв.

«Допомагаємо малюкам із вродженими вадами розвитку, родовими травмами. Наші пацієнти – немовляти на першому місяці життя. За два роки у відділенні побувало вже 360 малюків, – розповів завідувач неонатального відділення реанімації Денис Сурков. – Переважна більшість проведених операцій – нейрохірургічні».

У 2017-му обласну дитячу поліклініку в Дніпрі визнали найкращим в Україні об’єктом громадського призначення. Першість присвоїли на всеукраїнському конкурсі Мінрегіону, Конфедерації будівельників України та Держархбудінспекції.Оновлена будівля обласної дитячої поліклініки у Дніпрі – головна прикраса комплексу медзакладів на КосмічнійНа трьох поверхах – поліклінікаНа четвертому – надсучасне неонатальне відділення реанімаціїЗа два роки поліклініка прийняла майже 200 тис маленьких пацієнтів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.jpg