www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 15 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Привітання голови райдержадміністрації Кисіль А.В. з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Версія для друку Написати листа
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 30-у річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях та операції Об’єднаних сил. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем мужності, героїзму та служіння народу і державі у наші дні.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані. Ми схиляємо голову перед їх подвигом, мужністю та героїзмом.

Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін матерям, дружинам, дітям героїв, що не повернулись додому і залишились назавжди в нашій пам’яті.

Низький уклін Вам, Миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

Наснаги Вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо Ваших родин та рідної України!

З повагою

голова райдержадміністрації А.В.КИСІЛЬ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор