www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 8 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Дмитро Колєсніков провів особистий прийом громадян
Версія для друку Написати листа
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков провів особистий прийом громадян, на який звернулося 27 мешканців області.

Губернатор наголошує, що Президент України Віктор Янукович приділяє особливу увагу якості реагування на звернення громадян. Завданням обласної влади є не лише їх вчасне опрацювання, але й попередження виникнення проблемних питань у подальшому.
«Жителі нашого регіону мають бути впевнені, що у разі виникнення будь-якої проблеми, їм є до кого звернутися, є ті, хто їм допоможе, – сказав Дмитро Колєсніков. – Саме звернення наших громадян дозволяють нам вчасно реагувати на ті чи інші питання та дають розуміння, у якому напрямку в першу чергу потрібно працювати посадовцям нашого регіону для підвищення якості життя мешканців».
Цього разу на особистий прийом громадян мешканці області звернулися з різними питаннями. Зокрема, мешканець Дніпропетровська, інвалід Великої Вітчизняної війни першої категорії, проживає на другому поверсі житлового будинку. На першому поверсі, безпосередньо під квартирою чоловіка, знаходиться магазин. Громадянин звернувся до Дмитра Колєснікова з проханням перевірити рівень шуму від обладнання, встановленого в магазині, який, на його думку, перевищує норму. За завданням голови облдержадміністрації вже впродовж цього тижня буде проведена відповідна комісія, за результатами якої прийматимуться подальші рішення.
Приватний підприємець з Дніпропетровська звернувся до Дмитра Колєснікова з пропозицією налагодити роботу між представниками малого та великого бізнесу, зокрема, проведення відповідних зустрічей на регіональному рівні. Губернатор підтримав ініціативу громадянина. Він запропонував йому виступити зі своєю доповіддю на найближчому засіданні облдержадміністрації, куди запросять представників бізнесу зі всієї області. Чоловік із задоволенням на це погодився.
Мешканка Дніпропетровська, що проживає у приватному секторі, звернулася на особистий прийом до голови облдержадміністрації з проханням перевірити законність добудови другого поверху в сусідньому будинку. Адже відстань між ним та її оселею становить лише 40 см. Дмитро Колєсніков дав доручення вже на наступному тижні провести виїзну комісію з представниками міського та обласного профільного управління, санепідемстанції. За її результатами прийматимуться подальші рішення.

Управління інформаційної діяльності облдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор