www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 14 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Дмитро Колєсніков доручив посилити психологічний супровід сімей на Дніпропетровщині
Версія для друку Написати листа
В суботу, 20 липня, відразу ж після повідомлення про трагедію у ЦибульковціЦаричанського району, губернатор області Дмитро Колєсніков створив робочу групу на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Крупським. До групи увійшли професійні психологи, представники соціальних служб, кримінальної міліції у справах неповнолітніх, медичні працівники, експерти. Робоча група повиннарозробити на регіональному рівні комплекс заходів з посилення психологічної компоненти у соціальному супроводі сімей та запобігання внутрішньосімейним конфліктам.

«Безумовно, Цибульківська трагедія - це нетиповийвипадок:він стався в родині, яка була соціально благополучною. Тому так важливо сьогодні проаналізувати ситуацію, та розробити модель посилення саме психологічного супроводу сімей. Такі завдання покладено на робочу групу», - наголосив Дмитро Колєсніков.
«Дніпропетровщина має систему соціального супроводу та підтримки кризових сімей, багатодітних сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу. Вона дозволяє вирішувати соціальні проблеми виховання дітей. Сьогодні ми маємо посилити психологічну компоненту цього супроводу», - підкреслив Дмитро Колєсніков.
Керівник регіону наголосив, що причини та обставини трагедії у Цибульківцірозслідують правоохоронні органи. Дев’ятеро дітей направлені до дитячого табору «Перлина Придніпров’я».Вони знаходяться під супроводом лікарів-психологів. Питання про їхнє подальше влаштування буде вирішуватися згідно з законом та з урахуванням бажання дітей. Передбачається, що прийомних дітей влаштують разом в один дитячий будинок сімейного типу.
Вочевидь, трагедія не мала соціального підґрунтя. Родина перебувала в достатку та отримувала всі передбачені законом виплати та допомогу, всі діти ходили до школи, батьки цікавилися успішністю та поведінкою дітей, родина позитивно характеризується вчителями, діти знаходились під постійним наглядом соціальних служб. Цього року діти оздоровилися у дитячому таборі відпочинку. Сім’я мала великий будинок, де було створено умови для проживання дітей. Сигналів про проблеми в сім’ї не надходило ані в соціальні служби або правоохоронні органі, ані на спеціалізовані «гарячі лінії».
«Ще раз хочу нагадати: чужих дітей не буває. Сімейні конфлікти не можуть бути лише внутрішньою справою сім’ї. Потрібна активна позиція соціальних служб, психологів, вчителів, громадськості, Церкви для запобігання переростання конфліктів у трагедії», - наголосив керівник регіону.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор