www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 23 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Відбувся І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Версія для друку Написати листа

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним на сучасному етапі життя країни. Молоде покоління ознайомлюється з історією героїчної боротьби українського народу за державну незалежність протягом історичного шляху. Тож з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів 18 травня 2018 року у смт Софіївка відбувся І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де зібрались рої із 15 загальноосвітніх навчальних закладів.
На святі були присутні ветерани АТО, представники добровольчого українського корпусу «Правий сектор», волонтери Всеукраїнської громадської організації «Визвольний рух», представники координаціного центру допомоги учасникам АТО та їх сімям, члени громадської організації «Ветерани Азову», голови та депутати сільських рад. Захід розпочався з урочистого відкриття та вшанування Державного прапора який внесли ветерани АТО. Учасників змагань привітали голова Софіївської райдержадміністрації Кисіль А.В., голова Софіївської районної ради Шевцова Н.Д., начальник відділу освіти райдержадміністрації Рященко С.А. З вітальним словом виступили призери ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2017 році рій «Хортиця» КЗ «Софіїхвська опорна школа І-ІІІ ст.».
За підсумками проведених конкурсів на обласному етапі гри "Сокіл" (Джура), який проходитиме у червні 2018 року, честь Софіївщини захищатиме рій "Хортиця" КЗ «Софіївська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Вітаємо!!!

Особлива подяка за смачну військово - польову кашу голові СТОВ "Маяк" Федорчак Юлії Іванівні.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор