Софіївський район
www.sofiiv-rn.dp.gov.uaШановні громадяни!

У зв’язку з національною традицією святкування в ніч з 6 на 7 липня дня Івана Купала, пов’язаною з масовим відпочинком людей поблизу води, керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації та управління цивільного захисту облдержадміністрації звертає увагу про зростання загрози збільшення нещасних випадків на воді.
Знання та дотримання правил поведінки на воді — запорука безпеки вашого життя і життя ваших дітей. Необхідно звернути особливу увагу на роз’яснювальну роботу з дітьми вдома, у дитячих оздоровчих установах. Щодня нагадуйте дітям про небезпеку на воді, не пускайте малих дітей гратися, рибалити чи купатися самих. Знайте: дитячі пустощі, невміння плавати можуть призвести до нещастя.
Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є: правильний вибір та облаштування місць купання; навчання дорослих і дітей плаванню; суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах; постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
Шановні громадяни, батьки, гості області! Виконуйте елементарні правила поведінки на воді, привчайте до цього дітей, які повинні знати і виконувати зазначені правила.
Цінуйте і бережіть своє життя!

Управління цивільного захисту облдержадміністрації