www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Відбулося обговорення Плану перспективного розвитку Софіївського району на 2019 – 2021 роки
Версія для друку Написати листа
28 січня 2019 року голова райдержадміністрації Алла Володимирівна Кисіль провела виїзну зустріч з працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Софіївського району.

З присутніми було обговорено План перспективного розвитку Софіївського району на 2019 – 2021 роки. Увага була акцентована на досягненнях району за 2014 – 2018 роки, які відбулися завдяки активній підтримці районом процесів децентралізації та створення нової української школи, ініційованих Президентом України Петром Порошенком та за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації на чолі з Валентином Резніченком, депутатського корпуси обласної ради, громадян району та втілені завдяки створенню об’єднаних територіальних громад, їх активній участі в проектах розвитку територій.

В процесі детального обговорення Плану перспективного розвитку Софіївського району на 2019 – 2021 роки, до голови райдержадміністрації А.В.Кисіль звернулися працівники центру, які обслуговують соціально незахищені верстви населення району щодо внесення корективів до зазначеного плану розвитку району.

Надійшли пропозиції щодо ремонту автомобільних доріг с.Трудолюбівка, с.Степове (Новоюлівська с/р), с.Перше Травня (Девладівська ОТГ), с.Миколаївка, с.Володимирівка (Софіївська ОТГ, Миколаївський старостинський округ). Також, присутні звернулися з проханням щодо організації маршрутних перевезень до сіл Перше Травня, Володимирівка, Миколаївка, Ордо – Василівка для більш якісного обслуговування працівниками терцентру своїх підопічних, підвищення якості та комфорту перевезень населення.

Одне з найважливіших питань стосувалося забезпечення доступності маломобільних верств населення до установ району. Зокрема, було висловлене побажання щодо встановлення пандуса в комунальному закладі «Софіївська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради».

Алла Володимирівна Кисіль пообіцяла внести корективи до Плану перспективного розвитку Софіївського району на 2019 – 2021 роки та направити листи до голів сільських рад та об’єднаних територіальних громад з метою якнайшвидшого вирішення порушених питань.


Про цей сайт | Запитання | Адміністратор