www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 19 вересня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Версія для друку Написати листа
Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року № 621/2019 на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві в Україні установлено відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, яке відзначатиметься щорічно 29 серпня.

Впродовж останніх років ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати! Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити.
Уклін усім загиблим. Пропоную хвилиною мовчання вшанувати наших земляків: БЕРЕЗУ Романа Віталійовича, САВІНА Дениса Анатолійовича, САВЧУКА Олега Петровича, ЛЯШЕНКА Віктора Георгійовича, БАБЕНКА Миколу Миколайовича, Касьяненка Миколу Миколайовича, ЛИН Олександра Петровича і всіх солдатів, які загинули на війні, захищаючи нас, і які назавжди в нашій пам’яті залишаться героями.

Сумно, що таке і досі відбувається на рідній землі. Героям слава, мир -живим!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор