www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 1 березня 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
Як дізнатись нарахування за доставку газу, якщо платіжка ще не надійшла
Версія для друку Написати листа
Що робити, якщо платіжка загубилася або через перебої у роботі пошти не надійшла вчасно? У вік високих технологій більше немає необхідності чекати на паперовий рахунок, проаналізувати всі нарахування можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Наразі понад 270 тисяч споживачів природного газу вже користуються цим сервісом.

Раніше, щоб використовувати всі функції онлайн-сервісу необхідно було самостійно пройти реєстрацію. Проте, від початку карантину АТ «Дніпропетровськгаз» запровадило спрощену процедуру реєстрації, яка вимагає від споживачів мінімум часу та засобів. Для цього достатньо зателефонувати до контакт-центру компанії за номером (067) 00 90 104 та повідомити оператору номер свого особового рахунку. Після розмови на телефон надійде смс-повідомлення, в якому будуть вказані логін та пароль для входу на сайт 104.ua. Після переходу за посиланням та введення даних споживач зможе цілодобово слідкувати за станом особового рахунку, відслідковувати нарахування, вчасно передавати показники лічильника та сплачувати за доставку газу.

Не варто забувати, що після затвердження наприкінці 2019р НКРЕКП двоетапного перегляду тарифів на доставку газу, плата за розподіл газу стала прогнозованою та здійснити розрахунок за цю послугу можна одним платежем за квартал, півроку або навіть рік.

Вартість послуг з доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта. Розмір плати залежить від обсягів споживання. За основу береться обсяг споживання газу протягом "газового року". Газовий рік - це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня. Щомісячний платіж за доставку газу розраховується так: сума кубів газу, спожитого за газовий рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які виплачуються щомісячно протягом року. Чинний тариф на розподіл (доставку) для АТ "Дніпропетровськгаз" з 1 січня 2020 року становить 1,25 грн (з ПДВ) та з 1 липня 2020 року – 1,5 грн (з ПДВ).

В АТ «Дніпропетровськгаз» дякують всім, хто вчасно сплачує за доставку газу, адже, навіть в період карантину, поки споживачі вдома — аварійно-диспетчерська служба 104, ремонтні бригади та інші експлуатаційні служби, працюють цілодобово у надзвичайному режимі.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор