www.sofiiv-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 28 лютого 2024 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Софіївський район >> Новини
До уваги підприємців району!
Версія для друку Написати листа
З метою оперативного висвітлення законодавчих та інших зміцн, які стосуються діяльності підприємців в умовах пандемії, Мінекономіки спільно з Офісом розвитку малого і середнього підприємництва створили загальний інформаційний ресурс для бізнесу під час карантину : https//sme.gov.ua/covid19/ .На вказаному веб-сайті вже міститься актуальна інформація про діючі обмеження для підприємницької діяльності з метою протидії поширення захворювання COVID-19, перелік заходів державної підтримки, відповіді на головні питання від бізнесу.

Задля виявлення впливу наслідків економічної кризи, що викликана пандемією COVID-19, на бізнес- реалізується проєкт Business Index, що передбачає проведення системного опитування власників й керівників малого і середнього бізнесу. За результатами буде сформовано аналітичний звіт, який буде надіслано учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний під час реєстрації у дослідженні.

Для участі в опитуванні першої хвилі необхідно перейти за посиланням: https://web.gradus.app/business. Надані відповіді будуть взяті до уваги при плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку малого та середнього підприємства в Україні
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор